י.א כספות - כספת, כספות מכל הסוגים

אתה נמצא בעמוד: מאמרים כספת רצפה

כספת רצפה

דוא הדפסה PDF

כספת רצפה

כספת רצפה היא כספת אותה יוצקים ברצפה של בתי מגורים, משרדים בתי עסק שונים, כאשר מדובר בכספת המקשה מאוד על פורצים למיניהם מלנסות לפרוץ את הכספת. למה בעצם אנחנו צריכים את הכספת ואצל מי נרכוש אותה?

כל אחד מאתנו מחזיק בביתו חפצי ערך שונים. זה יכול להיות תכשיטים יקרים, סכום כסף גדול אך לא רק חפצי ערך שהם בעלי ערך כספי. גם מוצרי חשמל יקרים כמו מצלמות יקרות, מחשבים ניידים, כונני גיבוי, נשק או אפילו חפצים סנטי מלטיים שונים אשר אנו חוששים לאבד אותם.

אלו כספות קיימים היום?

הכספות המשווקות כיום ללקוח הפרטי והעסקי הינם כספות חזקות במיוחד המיוצרות פלדה חזקה ועבה במיוחד שמונעת גם ניסיונות קידוח ובכך ניתן למנוע פריצות כי פורץ הנתקל בכספת חזקה שכזו לא ינסה כלל להתעסק אתה. כמו כן ניתן לרכוש היום כספות עם נעילה חשמלית המשלבות גם את הנעילה הידנית שנועדה להקשות על פורצים. ניתן לבחור בכספות שהן אטומות למים וגם חסינות מפני אש, כך שהתכולה הנשמרת בכספת נחשבת למוגנת באופן מלא.

חברת י.א. כספות מזמינה אתכם להתרשם ממבחר הכספות האיכותיות המיועדות למגוון שימושים. יש את הכספות המתאימות לבית ויש את הכספות המתאימות למשרד. יש את הכספות המתאימות לנשק ויש את אלו שנועדו לצורך מיגון מוצרי מחשוב שונים.

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ותוכלו גם אתם לישון היטב בלילה.