י.א כספות - כספת, כספות מכל הסוגים

אתה נמצא בעמוד: מאמרים כספת טביעת אצבע

כספת טביעת אצבע

דוא הדפסה PDF

כספת טביעת אצבע

כספת ביומטרית זוהי כספת הכי אמינה והכי בטוחה שיכולה להיות. כספת כזו, אף אחד לא יוכל לפרוץ! כי אם את המפתחות שלנו אנחנו עלולים לאבד או שהם עשויים להיגנב, הרי שהאצבע הפרטית והאישית שלנו, אין לה כל עותק נוסף בכל העולם כולו ולא קיימת כל אפשרות להעתיק או לשכפל אותה.

בשנים האחרונות אנו עדים לידיעות שונות הטוענות כי העולם עומד לעבור לזיהוי ביומטרי. גם את תעודת הזהות המיתולוגית יחליף הזיהוי הביומטרי ובעוד הרבה מקומות רשמיים, נהיה צפויים לשינויי בטיחות בזיהוי האישי שלנו. את כרטיס הנוכחות בעבודה כבר החליפה האצבע מזמן, ולא ירחק היום כאשר לא נצטרך לשאת עלינו מפתחות, תעודות או כלי כתיבה. די יהיה לנו באצבע הפרטית על מנת לפתוח עבורנו את כל השערים...

את האצבע אף אחד לא יגנוב לנו...

חושש שיפרצו לך לבית? המשטרה ומשרד הפנים מציעים לנו כביכול – כל האזרחים! אתם יכולים להפקיד אצלנו עותק של מפתח הבית שלכם ואנחנו נשמור את העותק בכספת המפורסמת שלנו העשויה קרטון עם הסמל של משרד הפנים. מה בעצם קבלנו? עותק של מפתח הבית אך אין לנו עליו בעצם כל שליטה וכמובן שגם אין לנו כל תועלת מעותק שכזה. הוא נשמר במקום שהוא לגמרי בלתי אמין כאשר הוא טובע בים של מפתחות כאשר לא הרווחנו מהדבר כלום. לא אמינות, לא ביטחון ולא הגנה. המאגר הביומטרי הוא בעצם אותו הדבר אך עם הבדל גדול ומשמעותי במיוחד כי מפתחות אפשר להחליף, הם עשויים להיגנב וגם להיעלם. אך אצבעות אי אפשר להחליף. וזה ההבדל הקטן שהוא זה שבעצם יוצר את מנגנון הבטיחות הטוב ביותר שיכול להיות.

כספת טביעת אצבע – אצל י.א. כספות

אצל י.א. כספות תוכלו למצוא את הכספת הכי מתאימה עבורכם. אנחנו משקיעים בייצור כספות מסוגים שונים המתאימים לכל מקום. לבית, למשרד, לבית העסק ובעצם ממש לכל צורך. אנחנו מזמינים אתכם להתרשם מהמבחר הגדול והבטוח ביותר של כספות האיכות ששום פרץ לא יעז להתחיל איתם. כי גם המומחים הגדולים מבין הפורצים כבר יודעים, כי עם הכספות של י.א. כספות לא מתחילים!