י.א כספות - כספת, כספות מכל הסוגים

אתה נמצא בעמוד: מאמרים כספת אלומיניום

כספת אלומיניום

דוא הדפסה PDF

כספת אלומיניום

חברות הביטוח השונות דורשות היום את ההתקנה של הכספת ברכב לצורך הגנה על המחשב. כאשר מחשב הרכב נמצא בתוך כספת נמנעת האפשרות לחבל במחשב, כלומר לתכנת אותו מחדש או להחליף אותו ועל ידי כך להתניע את הרכב.

כספת למחשב רכב הינו פריט שנחשב כפריט חובה על ידי חברות הביטוח השונות הרוצות לוודא כי המחשב של הרכב יהיה מוגן ואף אחד לא יוכל לחבל במחשב ועל ידי כך להניע את הרכב. פריצה של כספת אלומיניום ברכב אורך הרבה מאוד זמן וכמעט שאין כל אפשרות לפרוץ כספת כזו מבלי להקים רעש חזק של כלי העבודה איתם מבצעים פריצה של כספת כזו, כמו דיסק חיתוך אשר כידוע גורם לרעש עוצמתי וחזק במיוחד ולמשך זמן ארוך, כך שקשה להאמין שפורץ ירשה לעצמו להסתכן ולקדוח ולנסר כספת שכזו. כל הכספות כוללות בדרך כלל מספר סידורי, זאת לצורך אישור מהביטוח.

כספות לרכב – איך בוחרים?

לקראת התקנה של כספת לרכב, חשוב לשים לב למספר דגשים.

  • איכות – לא הרבה חברות ברחבי העולם מסוגלות לעמוד בתווי התקן הנדרשים בייצור כספות. חשוב מאוד לברר מראש מה המוניטין של החברה ולוודא כי אכן מדובר בגורם אמין ואיכותי. 
  • פוליסת ביטוח – אין כל סיבה להתקין כספת לרכב שחברת הביטוח אינה מכירה בו. לכן, בררו מראש מהם התנאים אשר חברת הביטוח שלכם דורשת והקפידו על הכספת הנכונה על מנת לחסוך בהוצאות. 
  • התקנה – ברוב רובם של המקרים יכלול המחיר של הכספת לרכב, גם את ההתקנה בפועל. חשוב כמובן לבדוק מי הוא זה שמבצע את ההתקנה ולנסות לקבל עליו המלצות מחברים או מבני משפחה וכדומה. באופן כזה ניתן להפיק את מרב התועלת מהכספת וכמובן ליהנות ממנה לאורך זמן ללא כל חשש.

כספת אלומיניום לרכב רוכשים אצל י.א. – כספות

שווה לשלם על כספת אלומיניום לרכב מחיר שיכלול הן את הכספת האיכותית והטובה והן את ההתקנה בפועל על ידי מיטב המומחים. בחברת י. א. – כספות תוכלו ליהנות מכל היתרונות, הן של כספות איכותיות והן של מתקינים מקצועיים.