י.א כספות - כספת, כספות מכל הסוגים

אתה נמצא בעמוד: מאמרים כספת גדולה

כספת גדולה

דוא הדפסה PDF

כספת גדולה

כדי לשמור על מה שבאמת חשוב לכם

בעבר הייתה הכספת נחלתה הבלעדית של הבנקים או של אנשים עשירים שהחזיקו בביתם כסף רב, תכשיטים יקרים וכדומה. כיום יש בכל בית ציוד יקר ערך כמו מכשירי טלפון יקרים, מחשבים ניידים, כרטיסי אשראי, מפתחות של הרכב וכדומה. ברור שאנחנו נהיה הרבה יותר רגועים כאשר כל אלו יהיו שמורים בתוך כספת מוגנת. מסיבה זו משקיעים היום בחברות רבות בייצור של כספות גדולות, כאלו שיצליחו להכיל את כל מה שאנחנו רוצים לשמור בתוך הכספת.

כספת גדולה לבית אינה מותרות. כיום אנחנו מוצאים כמעט בכל בית את חפצי הערך הדורשים את השמירה וההגנה בתוך הכספת. הכספות המוצעות כיום בחנויות קיימות במגוון רחב של אפשרויות שונות המרכיבות אותן. הכספת מיוצרת במבחר גדלים כאשר ניתן לבחור בכספת בגודל הרצוי בהתאם לתכולה אותה אנחנו רוצים לשמור בתוך אותה הכספת.

מה נרוויח אם נתקין כספת בבית?

  • הרווח הראשוני שאנחנו מרוויחים מעצם הימצאותה של כספת בבית, אלו השלווה והשקט הנפשי כאשר אנחנו רגועים הרבה יותר אף כאשר אנחנו נעדרים מהבית, כי אנחנו יודעים שהכספת מגינה היטב על כל האוצרות שלנו. 
  • הרווח המעשי הוא שגם כאשר פורצים חדרו אלינו הביתה ויראו את הכספת הם לא ינסו כלל להתעסק אתה כי הם כבר מכירים את הכספות העקשניות של היום שלא ממש נענים לניסיונות הפריצה או הקידוח שלהם. 
  • פורצים אף נמנעים מפריצה לבית שם מונח הרכוש יקר הערך בתוך כספת, כך שניסיונות הפריצה נמנעות כבר מלכתחילה. 
  • הגנה מפני מים או אש – הכספות הינן אטומות ואף חסינות מפני אש כך שהם לא ייפגעו מרטיבות וגם לא במקרים של שריפה.

אצל י.א. כספות תוכלו לקבל את הכספת הטובה והמתאימה ביותר לצרכים שלכם.