י.א כספות - כספת, כספות מכל הסוגים

אתה נמצא בעמוד: מאמרים ארונות קודש

ארונות קודש

דוא הדפסה PDF

המקום המרכזי של ארונות קודש בחיינו
כולנו יודעים עד כמה ארון הקודש הוא פעמים רבות מרכז החיים הדתיים שלנו, ובוודאי האובייקט המרכזי ביותר בתוך בית הכנסת שלנו. ארון הקודש משלב בתוכו שלושה אלמנטים חשובים מאד בחייו של כל יהודי - התורה, התפילה והקהילה. כל אחד מהאלמנטים האלה באים לידי ביטוי דרך ארון הקודש עצמו, שכולל בתוכו את מגילת התורה, בתוספת לספרי קודש נוספים לעתים. מכיוון שארון הקודש הוא כל כך חשוב, אנחנו נרצה כמובן להגן עליו מכל משמר - הוא כולל בתוכו פריטים שהם לא רק יקרים מבחינה כלכלית - ההשלכות שלהם על חיי הקהילה, ועל החיבור בין אדם למקום לא יסולאו בפז. לכן, אם אתם צריכים לבחור ארונות קודש עבור בית הכנסת, מומלץ לבדוק מהן שיטות המיגון שלהן.

מגנים על היקר מכל
ארונות קודש, בראש ובראשונה, מכילים בתוכם את מגילת התורה. פעמים רבות, מדובר על מגילות עתיקות במיוחד, שהשתמרו בצורה מפליאה לאורך השנים. אנחנו כמובן נרצה להמשיך בשימור שלהן, ולכן חשוב לבחור ארונות שהם עמידים בפני נזקים, כאשר בראש ובראשונה מדובר על אש. רכישה של ארונות קודש חסיני אש מבטיחה שגם במקרה של שריפה - מגילת התורה והספרים הנוספים יישארו שלמים ובלי נזקים.
אלמנט נוסף שארון הקודש צריך לכלול בתוכו, הוא כמובן ההגנה מפני פורצים - תופעה שאכן מתרחשת לעתים, בשעות שבהן בית הכנסת לא פעיל. בשעות אלו, אנחנו כמובן נרצה שהפריטים כולם יהיו מוגנים לחלוטין. היום ניתן לרכוש ארון קודש עם מנגנון נעילה מתוחכם במיוחד, שיבטיח מניעה של פריצה פוטנציאלית. כמו כן, ארונות הקודש מגיעים יחד עם מפתח שבת מיוחד, שניתן להשתמש בו. כמובן שברכישה של ארון קודש, כדאי לבדוק שהוא עומד בדרישה של חברות הביטוח. והיה ופניתם אל חברה מוצלחת ומוכרת בתחום - אתם יכולים להיות בטוחים שאכן כך הדבר, ושארון הקודש יגן על כל ספר ופריט שתכניסו אליו.

י.א כספות בע"מ מציעים לכם פתרון
מחפשים ארון קודש שגם יגן על התורה, וגם יגיע בעיצוב מיוחד? חברת י.א כספות בע"מ, מציעה לכם התאמה אישית של ארונות קודש על פי בחירה שלכם, כאשר מבחינת הצד הבטיחותי - אנחנו דואגים לכל. אצלנו תוכלו למצוא ארון קודש עם דלתות חזקות, ועם מערכת בריחים מתוחכמת למניעה של פריצות. ארונות הקודש שאנחנו מציעים לכם הם חסיני אש, כך שבמקרה של שריפה אתם יכולים להיות רגועים ולדעת שהספרים מוגנים מכל פגע.
בכדי לשלב בין הקודש לבין הביטחון שלכם, צרו קשר עם חברת י.א כספות בע"מ, ואנחנו נתאים ארון קודש עבור בית הכנסת שלכם במהירות וביעילות.