י.א כספות - כספת, כספות מכל הסוגים

אתה נמצא בעמוד: מאמרים איך בוחרים כספת נכונה?

איך בוחרים כספת נכונה?

איך בוחרים כספת נכונה?
היום, אנשים, חברות וגופים שונים, רוכשים כספות לצרכים שונים - יש כאלה שרוצים לשמור על תכשיטים, יש כאלה שרוצים לשמור על מזומנים,או על נשק אישי. יש כאלה שצריכים לשמור על תרופות, ויש כאלה שצריכים לשמור על מסמכים או על מדיה מגנטית. כל הדברים הללו מובילים בסופו של דבר לשאלה אחת - איך בוחרים כספת נכונה עבורנו? יש כמובן מספר פרמטרים שצריך לקחת בחשבון כשבוחרים כספת נכונה, וכך שומרים על החפצים שלנו ועל עצמנו מוגנים ובטוחים.

סוגים רבים של כספות
סוג אחד של כספות הוא הכספות הביתיות - אלו כספות שנותנות הגנה טובה עבור מי שרוצה וצריך לאחסן חפצים שונים בבית שלו - בעיקר תכשיטים ומזומנים. כספות אלו יכולות להיות בעלות מנגנון מכני, אלקטרוני או עם מפתח - או לשלב בין המנגנונים אלה. כמובן שככל שלכספת יש יותר מנגנוני הגנה, והיא יותר עבה, כך המחיר שלה עולה בהתאם. ככל שיש לנו יותר פריטים חשובים לשמור בכספת  - כך כדאי להשקיע במחיר.
גם משרדים רבים שואלים את עצמם איך בוחרים כספת נכונה. במשרד נרצה יותר לשמור על מסמכים מיוחדים, חוזים, פטנטים ופנקסי שקים. משום שלמשרדים יש תקציב מיוחד עבור ביטחון ומיגון, מיוצרות עבורם כספות מיוחדות שנקראות כספות פרימיום, שהן עמידות וחזקות במיוחד. אלו כספות כבדות, כמעט בלתי ניתנות לפריצה, וכוללות מספר מנגנוני הגנה.
היום, יש גם תכונות של כספות, שיכולות להתאים לאנשים שרוצים להשקיע במיוחד בהגנה על חפצים, בבית או במשרד. לדוגמא, יש כספות שמגיעות יחד עם מערכת אזעקה, או עם אפשרות להתחבר למערכת אזעקה ולהפעילה במקרה של פריצה. יש כספות מיוחדות עם פלדה נגד קידוח - מה שמקשה משמעותית על הפריצה לכספת. בכל מקרה שבו אתם רוכשים כספת, מומלץ גם לבחור כזו שניתן לקבע אל הקיר או הרצפה, כדי למנוע גניבה.

י.א כספות בע"מ עוזרים לכם לבחור כספת
צריכים לבחור את הכספת הטובה ביותר עבורכם? רוצים לקבל הדרכה בתוך המגוון העצום של כספות שיש היום בשוק? י.א כספות בע"מ שמחה לעזור לכם! אצלנו בחברה, אנחנו משווקים מגוון רחב מאד של ככספות מכל הסוגים, בכל המחירים והגדלים, לכל מטרה שהיא - אנחנו עובדים מול גופים כמו צה"ל ומשרד הביטחון מחד, אבל גם מול בתי חולים ובתי מלון. אנחנו מייעצים לכל הבנקים ומספקים עבורם כספות - וכמובן עובדים מול לקוחות פרטיים. לניסיון של י.א כספות בע"מ אין תחליף - כבר למעלה מ20 שנה שאנחנו מייעצים בתחום המיגון והאבטחה, כך שאם אתם מתלבטים איך בוחרים כספת נכונה - אנחנו נשמח לספק לכם את כל התשובות - וכמובן גם את הכספת המתאימה.
כדי לקבל תשובות לכל השאלות שלכם, וגם את הכספת הטובה ביותר עבורכם, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא ליצור איתנו קשר, וכך לקבל את פתרון המיגון הטוב ביותר עבורכם.