י.א כספות - כספת, כספות מכל הסוגים

אתה נמצא בעמוד: כספות כבדות כספות לתכשיטנים ויהלומנים

Sofa

כספות לתכשיטנים ויהלומנים

אם נבחן את עולמם של התכשיטנים והיהלומנים, נגלה כי מידי יום ביומו, הם עוסקים בחומרים רגישים מאד. בבתים הפרטיים של אנשים, יש מספר תכשיטים ויהלומים שיש לשמור עליהם, הרי שבסטודיו ובמשרדים של תכשיטן או של יהלומן, יש עשרות אם לא מאות תכשיטים ויהלומים יקרים במיוחד. למותר לציין, כי על כל הפריטים החשובים האלה, חשוב לשמור ברמת האבטחה הגבוהה ביותר. מכיוון שלרוב מדובר על מקומות עבודה קטנים, אמצעי ההגנה הם בעיקר טכניים ומכאניים. בראש ובראשונה, אמצעי ההגנה הטוב ביותר, הם כספות לתכשיטנים ויהלומנים, שייעודיות לשמירה על החפצים היקרים בסטודיו.

מה כוללות הכספות?
כאשר אנחנו בוחנים כספות לתכשיטנים ויהלומנים, נגלה כי יש להן מספר מאפיינים מיוחדים. ראשית, הכספות הללו הן קשות מאד לפריצה. הזמן שלוקח לפרוץ כספת, הוא מילת המפתח במניעה של פריצות, תפיסת הגנב, או לפחות מניעת הגניבה עצמה. הכספות הללו הן מסובכות במיוחד לפריצה, עם פלדה עבה במיוחד ומספר מנגנוני פתיחה. כמו כן, הייחוד של הכספות הללו הוא בכך שניתן לחבר אותן אל מספר מנגנוני הגנה נוספים - יש כספות שמגיעות ביחד עם מנגנוני אזעקה עצמאיים, במידה ומנסים לפרוץ אותן. יש אף כספות מיוחדות, שניתן לחבר אותן למערכות אזעקה אחרות שקיימות במשרד או בחנות, וכך אתם מקבלים התראה מהירה מאד.
אם גם אתם מתעניינים ברכישה של כספות לתכשיטנים ויהלומנים, לסטודיו או החנות שלכם, יש כמה דברים שכדאי לבדוק. ראשית, את התקן שלהם. ככל שלכספת יש יותר תקנים, יהיו אלה ישראליים, אירופאים או אמריקאיים - זה אומר שהיא בטוחה ושומרת יותר טוב על התכולה. כמו כן, רצוי שהכספת תהיה עמידה לנזקים ולאש, לשמירה מקסימאלית על מה שיקר לכם.

הכספות האיכותיות של י.א כספות בע"מ
כספות הן תחום שאסור לזלזל בו, בפרט אם מדובר על כספות לתכשיטנים ויהלומנים - אתם צריכים את הכספות הטובות ביותר, האיכותיות והמתוחכמות ביותר. לכן, עבור הכספות האלה, אתם מוזמנים בהחלט לפנות אלינו, חברת י.א כספות בע"מ. החברה קיימת כבר למעלה מ20 שנה בשוק, ומתמחה בייעוץ ובשיווק של כספות שונות לחברות, לגופים ציבוריים ולאנשים פרטיים. אם אתם רוכשים כספות מחברת י.א כספות בע"מ, אתם יכולים להיות בטוחים שהתכשיטים שלכם והיהלומים שלכם, כמו גם חפצים נוספים שיש לכם בעסק, שמורים במצב מעולה, מוגנים מפני פריצה, ומפני כל נזק נוסף.

אז אם אתם צריכים כספת מצוינת ואיכותית, על מנת לשמור על התכשיטים היקרים שלכם והיהלומים הנדירים שלכם - פנו אל חברת י.א כספות בע"מ ורכשו את הכספת הטובה ביותר לעסק שלכם.

 
 
 
 

פרטי התקשרות

  • כתובת: שבזי 14, א"ת יהוד
  • טלפון: 03-6322322
  • פקס: 03-6320555
  • אימייל: yasafe@netvision.net.il