י.א כספות - כספת, כספות מכל הסוגים

אתה נמצא בעמוד: כספות משרדיות כספות לבתי מלון

כספות לבתי מלון

החשיבות של כספות לבתי מלון
כל לקוח שמגיע לבית המלון שלכם, תמיד מצפה כמובן למצוא כספת איכותית, שבה הוא יוכל לשמור את החפצים שלו. במקרים רבים, הלקוחות ישמרו בכספות לאו דווקא את המוצרים היקרים ביותר, אבל בהחלט כאלה שיש להם חשיבות - אנשים רבים שומרים בכספת את הארנקים שלהם, המפתחות לבית, או אפילו הטלפונים הסלולאריים שלהם, כשהם יוצאים להסתובב במלון או בשטח שמקיף אותו. כשהם חוזרים לחדר, הם כמובן מצפים שהכל יישאר במקומו. מה שבעלי מלונות צריכים להבין, הוא שרכישה של כספות לבתי מלון שיהיו איכותיות, חזקות ואטומות במיוחד, היא אינטרס ברור שלהם - גם כי זה מגביר את האמינות של בית המלון ותורם למוניטין שלו, וגם כיוון שמונע פריצות, ובסופו של דבר - תביעות.

איך בוחרים כספות לבתי מלון?
אם אתם מחפשים כספות עבור החדרים בבית המלון שלכם, יש מספר פרמטרים חשובים שיש לשים אליהם לב. ראשית, מומלץ בחום לבחור כספת שניתן יהיה לקבע אותה אל הקיר או אל כל מקום אחר בתוך החדר, כדי למנוע אפשרות של גנבת הכספת. כמו כן, מנגנון הפתיחה של הכספת רצוי שיהיה אלקטרוני, ולעתים אף בתוספת של העברת כרטיס מסוים (יהא זה המפתח לחדר, כרטיס האשראי של המתארח בחדר או כל כרטיס אחר). כמו כן, מה שמייחד כספות לבתי מלון, הוא שצריך להיות להן מנגנון שיפקח עליהן, כמו גם אפשרות לפתיחת קוד חירום על ידי קב"ט המלון. קוד החירום הזה צריך להיות בעל גישה אך ורק לקב"ט עצמו, ולא לאף אחד אחר. זכרו שיש רגישות גבוהה מאד בתחום, עקב הכניסה התכופה של אנשי ניקיון ושירות חדרים אל חדרי המלון, וחשוב לדאוג שלא תהיה להם גישה לקוד הכספת. מומלץ גם לרכוש כספות ש"זוכרות" מתי פתחו וסגרו אותן, ויכולות להצביע על הזמנים, שכן לעתים יהיה צורך בכך.

כל מה שצריך אצל י.א כספות בע"מ
מחפשים כספות לבתי מלון? רוצים כספות איכותיות, מקצועיות, כאלה שיתרמו למוניטין של בית המלון שלכם? ברוכים הבאים לאתר של חברת י.א כספות, מהחברות המובילות בשוק הישראלי בתחום הכספות ואבטחת חפצים. אצלנו בחברה, בזכות שנים של ניסיון, הצטבר ידע רב בנושא כספות, ובפרט בהתאמה של כספות עבור בתי מלון ברחבי הארץ. אנחנו לא רק מספקים לבתי המלון את הכספות הטובות ביותר עבורם, אלא גם שמחים לייעץ ולעזור להם בתהליך הבחירה וההתקנה - הכל כדי שבסופו של דבר לאורחים תהיה תחושת ביטחון שהחפצים שלהם בידיים טובות.

אז אם אתם רוצים להיות רגועים, ולדעת שכל האורחים במלון שלכם גם יהיו רגועים, וידעו שיש על מי לסמוך - פנו אל חברת י.א כספות בע"מ לרכישה והתקנה של כספות איכותיות.

 
 
 
 

פרטי התקשרות

  • כתובת: שבזי 14, א"ת יהוד
  • טלפון: 03-6322322
  • פקס: 03-6320555
  • אימייל: yasafe@netvision.net.il