י.א כספות - כספת, כספות מכל הסוגים

אתה נמצא בעמוד: כספות משרדיות כספות דיגיטליות

כספות דיגיטליות

איך פועלות כספות דיגיטליות?
בתחום הכספות, היום כבר בכל מקום אפשר להיתקל בכספות שמופעלות בשיטה דיגיטלית או אלקטרונית. למה הכוונה בעצם? בעבר, הנעילה העיקרית של כספות שונות הייתה נעילה מכאנית - כזו שהתבססה על מפתחות ומנגנון נעילה מבוסס על סיבוב של גלגלת נעילה מיוחדת (כזו שאנחנו רגילים לראות תמיד בסרטים). עם הזמן, עלה הצורך לשיטות אבטחה ונעילה מתוחכמות יותר, וכך הומצאו ושווקו כספות דיגיטליות מיוחדות. הנעילה והפתיחה מתבססת על הכנסה של קוד אישי, לתוך המנגנון הדיגיטלי של הכספת. לעתים, יש אפשרות לפתיחה ונעילה באמצעות כרטיס מגנטי מיוחד, שמגיע עם הכספת. היתרון של שיטה זו הוא ברור - אנחנו חופשיים לבחור את קומבינציית הנעילה, מה שהופך את אפשרות הפתיחה לבלתי אפשרית, עבור אדם שלא מכיר את הקוד.

כך תבחרו כספות דיגיטליות
כפי שציינו, מנגנון הנעילה של כספות דיגיטליות הוא מיוחד מאד, אולם יש פרמטרים נוספים על פיהם נוכל לבחור את הכספת הדיגיטלית הטובה ביותר עבור הבית שלנו או עבור העסק שלנו. ראשית - אפשרות לפתיחת חירום. כספת טובה, היא כזו שבאה ביחד עם מפתח חירום, שמאפשר לפתוח את הכספת במידת הצורך, כמובן שעל המפתח הזה חשוב לשמור מכל משמר. דבר נוסף הוא צורת ההתקנה של הכספות עצמן - מומלץ בחום לבחור כספת מחברה שגם תתקין עבורכם את הכספת, ותקבע אותה אל הקיר או הרצפה.
בסופו של דבר, כספת דיגיטלית היא שם לצורת הנעילה של הכספת, אבל ניתן למצוא כספות רבות מכל הסוגים שנסגרות בנעילה דיגיטלית - בין השאר ניתן למנות כספות עבור נשק, כספות עבור תרופות, כספות חסינות מאש לשמירה של מדיה דיגיטלית, כספות גדולות במיוחד, כספות משרדיות כבדות ועבות - ובעצם, כמעט כל כספת שתעלו בדעתכם, ניתן להשיג בנעילה אלקטרונית.

הכספות הדיגיטליות של י.א כספות בע"מ
לא משנה אם אתם צריכים כספת דיגיטלית עבור הבית שלכם, כספת דיגיטלית עבור המשרד, או כזו שדווקא תאחסנו בה מספר נשקים אישיים - את כולן תוכלו למצוא כאן באתר של י.א חברת כספות בע"מ. החברה, מהמקצועיות ביותר שיש בשוק, משווקת מספר רב של כספות דיגיטליות שונות, לכל מטרה שהיא. הכספות שלנו עומדות בתקנים המחמירים ביותר - גם אלו של התקן הישראלי וגם של האירופאי והאמריקאי. אם אתם מחפשים כספת דיגיטלית מוצלחת ואיכותית, אין תחליף לניסיון ולמקצועיות של י.א כספות בע"מ, חברה מקצועית שתוכל לייעץ לכם לבחור את הכספת הטובה ביותר למטרות שלכם.

זה הזמן לקבל את הביטחון שמגיע לכם, ולפנות אלינו בי.א כספות בע"מ, לצורך רכישה של כספת דיגיטלית איכותית, לכל מטרה שרק תרצו.

 
 
 
 

פרטי התקשרות

  • כתובת: שבזי 14, א"ת יהוד
  • טלפון: 03-6322322
  • פקס: 03-6320555
  • אימייל: yasafe@netvision.net.il