י.א כספות - כספת, כספות מכל הסוגים

אתה נמצא בעמוד: כספות לנשק וסמים דלתות לחדרי נשק וסמים

דלתות לחדרי נשק וסמים

הכל על דלתות לחדרי נשק וסמים
מהם חדרי נשק וסמים, ומדוע צריך דלת מיוחדת בשבילם? היום בישראל, יש גופים רבים, שצריכים לאחסן כמות גדולה מאד של כלי נשק או לחילופין תרופות, שצריכות תמיד להיות נעולות, למעט כאשר יש מישהו בתוך החדר עצמו. בבתים פרטיים ובמשרדים קטנים, רוכשים לרוב כספות ייעודיות לשמירה של נשק אישי או מספר קטן של תרופות. לעומת זאת, דלתות לחדרי נשק וסמים, מיועדים לעסקים ולגופים, שצריכים לאחסן כמות גדולה במיוחד של כלי נשק או של תרופות, ועובדים איתם בצורה יומיומית, ועדיין צריכים את ההגנה המלאה עליהן. הייחוד של הדלתות הוא במנגנוני ההגנה שלהן, שהופכים אותם לקשים מאד לפריצה, וכך רק מי שצריך להיכנס לחדר -  אכן יקבל אליו גישה.

מה חשוב לבדוק?
אם גם אתם צריכים דלתות לחדרי נשק וסמים במקום העבודה שלכם, חשוב לבדוק מספר דברים. ראשית, משרד הביטחון ומשרד הפנים, מגדירים את התקן וההוראות עבור חדרי נשק וסמים, ובין השאר גם עבור הדלתות של החדרים הללו. כאשר אתם פונים אל חברת כספות, חשוב לבדוק שהמוצרים שלה אכן עומדים בתקן. כמו כן, ברור מהם מנגנוני הנעילה של הדלתות הללו - לדלתות האיכותיות יש שני מנגנוני נעילה, כך שהגישה אליהן אורכת זמן מה, ומפחיתה משמעותית את הסיכוי לפריצה.
מכיוון שכידוע, יש מגוון רחב מאד של חדרים שיכולים לשמש בתור חדרי נשק וסמים, חשוב שהחברה שאתם פונים אליה, תוכל לבצע התאמה אישית של הדלת עבור החדר המיועד. כך בסופו של דבר אתם יכולים לקבל דלת איכותית, חזקה במיוחד, אטומה לפריצות ומורכבת לפתיחה - וכך אתם יודעים שהנשק והתרופות שלכם נמצאים במקום בטוח ומוגן לחלוטין.

הביטחון של י.א כספות בע"מ
ברוכים הבאים לאתר של י.א כספות בע"מ! אצלנו באתר תוכלו למצוא דלתות לחדרי נשק וסמים מהטובות והאיכותיות ביותר שניתן למצוא. איך תדעו שאתם עובדים מול חברה איכותית? לחברת י.א כספות בע"מ יש ניסיון של למעלה מ20 שנה בתחום אבטחת החפצים, ובין השאר היא גם מייעצת לגופים כמו משרד הביטחון, צה"ל, רפא"ל, בתי חולים, שגרירויות, וכמובן גם אנשים פרטיים. בזכות המוניטין המצוין שלנו, אתם יכולים להיות בטוחים שאם אתם צריכים דלתות חזקות במיוחד ואטומות במיוחד - תוכלו למצוא אותן אצלנו, בי.א כספות בע"מ. הכספות שלנו עומדות כמובן בכל התקנים הנדרשים על פי משרד הפנים ומשרד הביטחון, ומספקות את ההגנה המקסימאלית עבור חדרי הנשק והסמים שלכם.

אז אם אתם מחפשים את ההגנה הטובה ביותר, ואת הדלת האיכותית ביותר, כל מה שאתם צריכים לעשות זה להסתכל במפרט הדלתות שלנו, ואנחנו כבר נבוא, נתקין ונתאים עבורכם את הדלת הטובה ביותר.

 
 
 
 

פרטי התקשרות

  • כתובת: שבזי 14, א"ת יהוד
  • טלפון: 03-6322322
  • פקס: 03-6320555
  • אימייל: yasafe@netvision.net.il