י.א כספות - כספת, כספות מכל הסוגים

אתה נמצא בעמוד: כספות לנשק וסמים דלתות בטחון

דלתות בטחון

שומרים על עצמנו עם דלתות ביטחון
כולנו מחפשים כל העת את תחושת הביטחון הטובה ביותר, גם עבורנו וגם עבור יקירנו. נהוג תמיד לומר שהעיקר הבריאות - כסף בא והולך, ותמיד אפשר לקנות דברים מחדש, העיקר שנשמור על עצמנו בריאים ושלמים. אכן, לביטחון אישי תמיד הייתה חשיבות גבוהה מאד. אבל איך נדע שאנחנו באמת בטוחים בתוך הבית שלנו או בתוך המשרד שלנו? איך נדע שהדברים שאנחנו שומרים בתוך חדר כלשהו הם באמת בטוחים? ובכן, הדרך הטובה ביותר לשמור עליהם, היא באמצעות רכישה והתקנה של דלתות ביטחון. הדלתות הללו הן דלתות כבדות, עמידות במיוחד מפני ניסיונות פריצה וחדירה, ומיד באופן אוטומטי מקנות תחושה של ביטחון ושלווה, לכל מי שמתקין אותן בתוך הבית או המשרד שלו.

איך הן עובדות?
דלתות ביטחון נבדלות מדלתות רגילות, בכך שיש אצלן דגש חזק מאד על מנגנון הנעילה שלהן. המנגנון שלהן הוא פעמים רבות כפול - כלומר הוא כולל גם נעילה באמצעות מפתח, עם מנעול מתוחכם במיוחד וקשה לפריצה, ולאחר מכן כולל גם נעילה מכאנית מיוחדת, שניתנת לנעילה כמובן גם מבפנים. הדלתות הללו עשויות בעיקר מפלדה כבדה במיוחד, כזו שהפריצה אליה היא כמעט בלתי אפשרית. כמו כן, דלתות ביטחון איכותיות וטובות, הן כאלו שיוכלו לשמש אותנו לאורך שנים רבות  - זאת מבלי שהן נשחקות, וכאשר מנגנוני הנעילה שלהן עדיין פועלים, כאילו התקנו את הדלת רק אתמול. הדלתות עצמן אגב, יכולות לשמש אותנו לכל חדר, ולכל מבנה - יש אנשים רבים, בפרט אנשים מבוגרים שרוצים להגן על עצמם, או משפחות עם ילדים שרוצות להגן עליהם, שרוכשות דלת ביטחון עבור הכניסה לבית. יש עסקים רבים שמאחסנים מידע רגיש מאד ולכן בונים חדר מיוחד, ומתקינים בו דלת ביטחון - כלומר, את הדלת אפשר להתקין לכל מטרה שהיא, בכל חדר שרק תרצו.

הביטחון והאיכות של י.א כספות בע"מ
אם גם אתם רוצים להחזיר לעצמכם את תחושת הביטחון, הגעתם למקום המושלם - האתר של י.א חברת כספות בע"מ. כחברה שכבר 24 שנה עוסקת בתחום המיגון, אנחנו כמובן מבינים את החשיבות בשמירה לא רק על החפצים שלנו - אלא גם בשמירה על עצמנו, ועל הקרובים והיקרים לנו. לכן, חברת י.א כספות בע"מ משווקת ומתקינה דלתות ביטחון בגדלים שונים, בהתאמה אישית, על פי צורך. הדלתות שלנו עמידות במיוחד, חזקות במיוחד, וקשות מאד לחדירה. מנגנוני הנעילה של הדלתות שלנו הם מהמתקדמים ביותר שתוכלו למצוא, ואם תתקינו אל הדלתות שלנו בבית או במשרד - תדעו שאתם יכולים ללכת לישון בשקט.

אז בואו להרוויח את השקט והשלווה שלכם בחזרה, ופנו עוד היום אל חברת י.א כספות בע"מ, לרכישה של דלת ביטחון איכותית וחזקה שתשמש אתכם לשנים רבות.

 
 
 
 

פרטי התקשרות

  • כתובת: שבזי 14, א"ת יהוד
  • טלפון: 03-6322322
  • פקס: 03-6320555
  • אימייל: yasafe@netvision.net.il