י.א כספות - כספת, כספות מכל הסוגים

אתה נמצא בעמוד: כספות חסינות אש ארונות חסיני אש

ארונות חסיני אש

בשביל מה צריך ארונות חסיני אש?
כולנו עושים מידי יום שימוש רב בארונות - חלקנו לצורך אחסון בגדים, וחלקנו כדי לאחסן מסמכים רבים. לגבי המסמכים, חשוב לנו מאד לשמור עליהם תקינים ושלמים - בחלקם אנחנו עושים שימוש יומיומי, ובחלקם אנחנו עושים שימוש רק פעם בשנה - אבל כמובן עדיין צריכים לשמור עליהם במצב טוב. הנייר כידוע, הוא חומר רגיש במיוחד. לכן, משרדים רבים, ואנשים שעובדים עם ניירת מהבית, הולכים ורוכשים ארונות חסיני אש. מה מייחד ארונות אלה? כמו שניתן להבין, התכונה המרכזית שלהן היא העובדה שהם חסינים מפני אש, ושומרים על התכולה בפנים מוגנת ושמורה. איך זה עובד?

התכונות של ארונות חסיני אש
ארונות חסיני אש, באופן טבעי, יהיו עשויים בעיקר מפלדה - חומר שידוע בכך שהוא אטום יחסית, וכמעט ולא משפיע על מה שנמצא בתוכו. סוגים שונים של פלדה יכולים לשמור על התכולה בפנים בזמן משתנה. כספות פשוטות חסינות אש יכולות לשמור על הנייר שלכם בטמפרטורה בסיסית שנמוכה מ150 מעלות (נייר נשרף ב177 מעלות), לזמן של כחצי שעה עד שעה, כאשר הטמפרטורה בחוץ היא כ1000 מעלות. ארונות חסינים יותר יכולים לשמור על טמפרטורה פנימית שנמוכה אף מ50 מעלות (מה שמתאים לאחסון של מדיה מגנטית שהיא רגישה יותר מנייר), ולעמוד בטמפרטורה של 1100 מעלות, ולשמור על הפריטים בפנים לאורך שעה וחצי - הכל תלוי בצרכים שלכם ובתקציב. כמובן שהארון גם מצויד במנגנון נעילה, כך שאתם גם מקבלים אפשרות למניעה של פריצות, מה שמתאים לשמירה על חומרים רגישים. הארונות מגיעים בגדלים שונים, ויכולים להתאים למי שמעוניין לאחסן כמות גדולה, בינונית או קטנה של מסמכים ומדיה מגנטית. הארון שומר על המסמכים שלכם גם מפני פריצות וגם מפני האש - ללא ספק ההגנה הטובה ביותר.

י.א כספות בע"מ שומרים על המסמכים שלכם
מחפשים ארונות חסיני אש? רוצים את פתרון ההגנה המושלם עבור המסמכים הרגישים שיש לכם במשרד או בבית? הפתרון כבר כאן! חברת י.א כספות בע"מ מציעה לכם ארון מיוחד, חסין אש, עמיד בפני טמפרטורות גבוהות במיוחד, ושומר על טמפרטורה נמוכה יותר מבפנים – כך, גם אם תפרוץ שריפה, אתם יכולים להיות בטוחים כי המסמכים שלכם מוגנים לחלוטין, ויצאו מהתקרית ללא פגע. הארונות שלנו מגיעים באופן בסיסי יחד עם מנעול לשמירה על מסמכים סודיים, ויש גם אפשרות לרכישה של ארונות עם נעילה מכאנית או אלקטרונית כדי להגן אפילו טוב יותר על המסמכים שלכם.

החיפושים שלכם אחר הארון הטוב ביותר הסתיימו - אתם רק צריכים ליצור איתנו קשר, ואנחנו כבר נספק לכם ארון חסין אש ואיכותי, שישמש אתכם לזמן רב.

 
 
 
 

פרטי התקשרות

  • כתובת: שבזי 14, א"ת יהוד
  • טלפון: 03-6322322
  • פקס: 03-6320555
  • אימייל: yasafe@netvision.net.il